Szkoła Rodzenia Studio Medica - Wrocław (dolnośląskie)

Użytkownik:Kontakt z usługodawcą:


Szkoła Rodzenia Studio Medica

53-228 Wrocław ul. Inżynierska 49 - woj. dolnośląskie


tel.: 506113022


http://studiomedica.pl/


*Poinformuj usługodawcę, że znalazłeś go na www.uslugodawca.pl!!!


Miejsce świadczenia usługi:


Wrocław (dolnośląskie)Akceptowane formy płatności:


gotówka, karta kredytowa, karta płaticza,Data publikacji oferty:


2018-03-13Podobne usługi

Szkoła Rodzenia Studio Medica

dolnośląskie/WrocławDentica opieka stomatologiczna

dolnośląskie/WrocławOPIEKA NAD OSOBAMI STARSZYMI I CHORYMI, BIURO OPIEKUNEK

dolnośląskie/Wrocław,Środa ŚląskaGrupa rozwojowo - terapeutyczna

dolnośląskie/Wrocław

Opis usługi

 Przyjście na świat dziecka to dla przyszłej matki i całej rodziny wielkie wyzwanie. Szczególnie w przypadku, gdy jest to pierwsze dziecko. Jak radzić sobie w okresie ciąży? Co musimy zrobić, by dobrze przygotować się do porodu? Czy zapewnimy dziecku właściwą opiekę? Co robić, by po porodzie odzyskać dawną formę? Właśnie takie wątpliwości stara się wyjaśnić na prowadzonych przez siebie kursach Szkoła Rodzenia Studio Medica. 


Prowadzeniem zajęć zajmują się członkowie doświadczonego zespołu specjalistów takich dziedzin, jak położnictwo, dietetyka, neurologia, fizjoterapia. By zapewnić wygodę pracującym parom zajęcia odbywają się w weekendy w formie dwóch sześciogodzinnych sesji – sobotniej i niedzielnej. Omawiane są na nich wszelkie problemy wiążące się z ciążą, porodem, połogiem i opieką nad noworodkiem. Studio Medica zapewnia również opiekę po porodzie. W jej skład wchodzą wizyty patronażowe, doradztwo w problemach laktacyjnych i dietetycznych, kursy masażu Shantala, pierwszej pomocy pediatrycznej i chustonoszenia a także gimnastyka dla młodych matek.

Studio Medica Studio Medica jest także salonem fizjoterapii oferującym pacjentom szeroką gamę zabiegów. Studio specjalizuje się w leczeniu różnorakich zespołów bólowych, jak bóle kręgosłupa i karku, bóle wiążące się z przeciążeniem mięśni i stawów, bóle wynikające ze zmian zwyrodnieniowych. Przeprowadza się tu również korekcję wad postawy u dzieci i dorosłych. Studio prowadzi także rehabilitację niemowląt.

Zdjęcia


Studio Medica fot.1

Studio Medica fot.1

Studio Medica fot.2

Studio Medica fot.2

Studio Medica fot.3

Studio Medica fot.3

Studio Medica fot.4

Studio Medica fot.4Liczba wyświetleń strony: 19